اخبار

توقف تراکنش بایننس در 18 اردیبهشت 1402

علت توقف تراکنش بایننس

صرافی معتبر و قدیمی بایننس تراکنش های خودش را به دنبال مسدودیت شبکه بیت کوین متوفق کرد. توقف تراکنش بایننس به عنوان یکی از مهم ترین اتفاقات امروز دنیای ارز دیجیتال محسوب می شود که در ادامه این مطلب به بررسی آن خواهیم پرداخت. این موضوع در حالی اتفاق افتاد که صرافی بایننس (در زبان انگلیسی binance) چندی پیش نیز تراکنش های شبکه بیت کوین را از دسترس خارج کرده بود. اگر چه بیت کوین به عنوان یکی از محبوب ترین ارز های دیجیتال محسوب می شود با این وجود مدیران این صرافی تراکنش بیت کوین را متوقف کردند. در ادامه این مطلب سایت crypto shix را همراهی کنید.

بیشتر بخوانید: کنسرت آنلاین در متاورس در سال 2023

توقف تراکنش بیت کوین در بایننس

در تاریخ 18 اردیبهشت 1402 مدیر عامل صرافی بزرگ و قدیمی بایننس (binance) اعلام کرد که تراکنش های بیت کوین را برای مدتی از دسترس خارج می کنند. تا به کنون دلیل اصلی آن مشخص نشده است. با این وجود به نظر می رسد این اقدام برای جلوگیری از کارمزد های زیاد بوده است.

علت توقف تراکنش بایننس
علت توقف تراکنش بایننس

علت توقف تراکنش بایننس

بر اساس جدید ترین گزارشاتی که از طرف مدیران صرافی بایننس منتشر شده است علت اصلی توقف تراکنش بیت کوین حجم بالای معاملات آن بوده است. از همین رو برای جلوگیری از ازدهام بیش تر تصمیم گرفتند تا برای مدتی تراکنش بیت کوین را متوقف کنند. مدیران این صرافی بیان کردند که این اتفاق موقتی است و در روز های آینده به صورت کامل رفع می شود. با این وجود باید منتظر ماند و دید که آیا مدیران صرافی بایننس به وعده خودشان عمل می کنند و یا خبر؟

بیشتر بخوانید: آموزش دریافت مونرو رایگان در سال 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا