اخبار

گروه تلگرامی مالباختگان کریپتولند 2023

گروه تلگرامی مالباختگان کریپتولند؛ در بیست و هفتم اردیبهشت سال 1400 سینا استوی مدیر عامل صرافی کریپتولند و موسس توکن BRG دستگیر شد. از آن زمان دارایی های کاربران مسدود شد و اکنون و با گذشت دو سال بیش از دویست هزار کاربر به دنبال پس گرفتن دارایی های خود در این صرافی هستند.

کریپتولند از سال 1396 با بیش از دویست هزار کاربر فعالیت خود را آغاز کرد. استوی پروژه بریج را ایجاد کرد و تعداد زیادی توکن BRG را به فروش رساند. اما این پروژه به علت نداشتن پشتوانه، تمرکز عمده سرمایه در چند کیف پول، موج سازی های غیر واقعی و قیمت های جعلی از سوی پلیس فتا یه پروژه کلاهبرداری شناخته شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این صرافی و روند بازگشت سرمایه کاربران با ما در سایت ارز دیجیتال همراه باشید. برای عضو شدن در گروه تلگرامی مالباختگان کریپتولند 2023 در ادامه این مطلب با سایت کریپتو شیکس همراه باشید.

گروه تلگرامی مالباختگان کریپتولند
گروه تلگرامی مالباختگان کریپتولند

معرفی سایت گرداب به مالباختگان کریپتولند

معاون اجتماعی پلیس فتا اعلام نمود که با توجه به این نکته که مدیران صرافی کریپتولند دستگیر شدند مالباختگان می توانند مدارک خود را در رابطه با سرمایه از دست رفته خود به سایت گرداب بدهند. بیش از ۴۰ هزار نفر در این سایت ثبت نام کردند.

در تاریخ ۸ تیر سال ۱۴۰۰ سایت کریپتولند دوباره بازگشایی شد و کاربران پس از احراز هویت کدملی خود را وارد کردند و درخواست برداشت سرمایه را ثبت نمودند، پس از ثبت درخواست پیامک تایید را دریافت کردند. در تاریخ ۹ مرداد بازپرس پرونده اعلام نمود که روند بازگشت سرمایه به کاربران شروع می شود.

تعداد زیادی از کاربران به دلیل تقاضای زیاد نتوانستند وارد سایت بیشوند و اطلاعات خود را ثبت کنند. از این جهت یک مهلت ده روزه برای ثبت نام جاماندگان تعیین کردند. هفتاد هزار نفر در این سایت درخواست خود را ثبت کردند.

در تاریخ ۱۰ آذر سال ۱۴۰۱ سینا استوی که با قرار وثیقه از زندان آزاد شده بود از کشور فرار کرد. برخی از منابع خبری اعلام کردند که وثیقه ۱۳۰ میلیارد است و تمامی اموال استوی توقیف شده است. به دلیل کافی بودن اموال او بدهی مالباختگان از همین اموال توقیفی  پرداخت می شود. در ادامه آدرس گروه تلگرامی مالباختگان کریپتولند 2023 را برای شما کاربران قرار می دهیم.

بیشتر بخوانید: آموزش خرید زمین مجازی در شیباریوم 2023

وضعیت مالباختگان کریپتولند
وضعیت مالباختگان کریپتولند

وضعیت مالباختگان کریپتولند

برای بسیاری از کاربران هیچ مبلغی واریز نشده است. واریز رمز ارز برای کاربرانی که سرمایه آنها از پنجاه میلیون کمتر است انجام شد. برخی از توکن هایی که بر روی شبکه اتریوم هستند به علت بالا بودن کارمزد تراکنش ها از قسمت دارایی های قابل برداشت حذف شدند. واریزها تا پایان شهریور ماه سال ۱۴۰۰ انجام شد و پس از آن روند بازگرداندن سرمایه به کاربران متوقف شد. مالباختگان این صرافی بارها دست به تجمعات اعتراض آمیز زدند. این مالباختگان خواهان رسیدگی به این پرونده و بازگشت سرمایه خود هستند.

بیشتر بخوانید: قیمت بیت کوین افزایش یافت 2023

کانال تلگرامی مالباختگان کریپتولند
کانال تلگرامی مالباختگان کریپتولند

آدرس گروه تلگرامی مالباختگان کریپتولند

گروه تلگرامی مالباختگان کریپتولند برای افرادی که مال و دارایی خود را در صرافی کریپتولند از دست دادند بسیار مهم می باشد. آدرس کانال تلگرامی مالباختگان صرافی کریپتولند cryptoland می باشد. یک گروه عمومی با آدرس irCryptoLand دارد. یک گروه جهانی با آدرس CryptoLandgp دارد.

مالباختگان این صرافی همچنان برای بازگشت سرمایه خود در بلاتکلیفی به سر می برند. نزدیک به ۵۱ درصد از کاربران این صرافی سرمایه ای زیر ۵۰ میلیون داشتند، حدود ۲۷ درصد بین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون سرمایه داشتند و ۲۲ درصد از کاربران بالای ۱۰۰ میلیون تومان در این صرافی سرمایه دارند. تمام حوادث و رویداد های این صرافی در گروه تلگرامی مالباختگان کریپتولند قرار می گیرد.

شما برای اطلاع از آخرین اخبار و رویداد های صرافی کریپتولند به مدیریت سینا استوی می توانید گروه تلگرامی مالباختگان کریپتولند را دنبال کنید. تا به امروز مال و دارایی کاربران واریز نشده است. البته به تازگی سخنانی در مورد بازگشت پول کاربران بیان شده است. باید منتظر بود و دید که آیا مال و دارایی مردم به آن ها برمی گردد یا خیر.

منبع: ارز دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا