Uncategorized

احتمال رشد 2400 درصدی کاردانو | کاردانو در مسیر صعودی قرار گرفته است

احتمال رشد 2400 درصدی کاردانو حقیقت دارد؟ دن گامباردلو، از علاقه مندان به کاردانو و بنیان گذار کریپتو کپیتال ونچر، پیش بینی جالبی در مورد قیمتADA انجام می‌دهد. به ادعای او، احتمال رشد 2400 درصدی کاردانو در چشم‌انداز میان مدت وجود دارد. در این پست از ارز دیجیتال، یک پیش بینی جالب از بازار صعودی بعدی کاردانو می‌خوانیم. کریپتو شیکس را در ادامه دنبال کنید.

احتمال رشد 2400 درصدی کاردانو: بهترین فرصت سرمایه گذاری؟

گامباردلو در توییتی پیش‌بینی کرد که بالاترین قیمت کاردانو در روند صعودی بعدی حداقل 7.80 دلار خواهد بود. هرچند، او توضیح خاصی درباره‌ی این پیش بینی جسورانه‌ی خود درباره‌ی قیمت کاردانو ارائه نکرد. اما انتظار داریم در توییت‌های بعدی خود دقیق‌تر این موضوع را بررسی کند. بنا به ادعای گامباردلو، با ورشکستگی بانک ها و سیستم های مالی، توجهات به ارز دیجیتال بیشتر می‌کند. او معتقد است که بازار ارزهای دیجیتال تا حدود یک سال دیگر آغاز خواهد شد.

احتمال رشد 2400 درصدی کاردانو | کاردانو در مسیر صعودی قرار گرفته است
احتمال رشد 2400 درصدی کاردانو | کاردانو در مسیر صعودی قرار گرفته است

کاردانو  (ADA) برای اینکه به هدف 7.80 دلاری گامباردلو برسد، از قیمت فعلی خود باید تقریباً 2400٪ افزایش یابد. شاید این یک ادعا و حدس و گمان بلند پروازانه باشد. اما نباید کتمان کرد که بازار کریپتو همیشه پتانسیل غافلگیری همه را دارد. اما سوال درباره‌ی آینده‌ی مجهول بازار، همچنان پابرجاست.

ADA Whale، یک حساب توییتری متمرکز بر جامعه‌ی کاردانو، به احتمال بازار گاوی بازار کاردانو شدیدا معتقد است. اما انتظار او برای سال 2023 نیست. به عقیده‌ی او، این مسئله زمان بیشتری خواهد برد.

در زمان نگارش این مقاله، ADA اندکی در 24 ساعت گذشته کاهش یافت و به 0.30 دلار رسید. رونمایی از نسخه‌های جدید کاردانو در جدیدترین گزارش هفتگی خود، IOG، سازنده‌ی کاردانو، از پیشرفت‌های جدید بلاکچین در نسخه‌ی جدید صحبت می کند:

این هفته شاهد راه‌اندازی نود ورژن 8.1.2 بودیم. نسخه‌ای جزئی از نود کاردانو که به‌روزرسانی هایی را برای مفسر Plutus به ارمغان می‌آورد. نسخه بتای اصلی پروتکل Mithril نیز راه اندازی شده است که یک گام مهم رو به جلو برای شبکه کاردانو است.

بنابر به روز‌رسانی گزارش، تیم Mithril در حال نظارت بر شبکه است.طبق پیش‌بینی‌ها، در دوره بعدی کاردانو شروع به تولید گواهینامه خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا